Youtube

Bikel.pl na kanale

Technologiczno-elektroniczne „zakręcenie"

Macie ochotę poznać nas, załogę Bikel.pl: to, jacy jesteśmy, jak spędzamy czas na e-bike i jak korzystamy z życia, ciesząc się z posiadania rowerów elektrycznych i tego co robimy? To świetnie. A poza tym mamy dla Was jeszcze zagadnienia:

  • głównie o tematyce rowerów elektrycznych oraz innych pojazdów
  • poradniki i inne przydatne informacje o budowie własnych e-bike
  • ciekawostki z zagadnień elektroniki i technologii
  • prezentacje i działanie komputera MPe do ebike

Brzmi ciekawie!

Jeżeli, choć jeden z tych podpunktów powyżej, zainteresował Was, to zachęcamy do subskrypcji naszego kanału Bikel.pl youtube. Fajnie jest mieć odbiorców, dzielić się z Wami naszą wiedzą i tworzyć te odcinki. Mocno to nas motywuje i bardzo cieszy.

Nie ilość się liczy, ale jakość

Zapytacie, jak często publikujemy? Za rzadko 😉. Tak naprawdę nie o ilość nam chodzi, ale o jakość. Nie jesteśmy profesjonalistami. Dla nas istotnym elementem jest pokazywać wartościowe odcinki, z których nasz odbiorca może coś „wynieść”, a my możemy go np. zainspirować do wykonania czegoś, nauczyć. Są to często zagadnienia techniczne lub ze świata elektroniki, ale czasem również takie normalne, życiowe. Przykładem tutaj są wycieczki w jakieś zakątki, gdzie pokazujemy okolice, testy z jazdy, ale przede wszystkim dobrze się przy tym bawimy

Lubimy dostawać i czytać od Was komentarze, doradzać, dawać swoją opinie. Często sami możemy się dowiedzieć od Was czegoś nowego. Za słowa pozytywnej krytyki, też jesteśmy wdzięczni. Są osoby, które nie przegapiły żadnego naszego odcinka, dały komentarz niemalże pod każdym filmem. Ha, tak, tak, my to widzimy i miło nam, że jesteście z nami. Śmiało dołączajcie do naszego kanału na youtubie: BIKEL PL

Ci goście są niemożliwi

WSPANIAŁA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

Jak już wejdzie się na youtube, to wyjść z niego nie można 😉.

Ręka do góry, kto również tak ma? My podnosimy obie. Poniżej chcieliśmy podzielić się z Wami kilkoma, naszymi kanałami, z których sami zaczerpujemy dużo wiedzy, wniosków i motywacji. (Klikając na strzałkę, rozwinie się krótki opis na temat danego kanału).

Wspólnie oglądane kanały na youtube

TABA NA ROWERZE to największy kanał o tematyce rowerów elektrycznych w Polsce. My nie przegapiliśmy żadnego odcinka. Super gość 😎

LE ZAP DE Cokaïn.fr to mieszanka najśmieszniejszych fragmentów wypadków, kraks, często przez „głupotę” ludzką. Jednośladowe kraksy, też się zdarzają. 

Marek

CLOUGH42 – CNC, ciekawe informacje i projekty ze świata elektroniki, majster „zrób to sam”

THIS OLD TONY – niesamowity facet, tematyka z zakresu obróbki skrawaniem i zrób to sam, super humor

STEFAN GOTTESWINTER najlepszy specjalista od domowej (i nie tylko) obróbki skrawaniem. Gościu, który wie jak się pracuje się z frezarkami, tokarkami itp.

EEVBlog to kanał o inżynierii elektronicznej dla inżynierów, hobbystów, entuzjastów i hakerów technologi elektronicznej.

Ania

FABIO WIBMER to Austriak, któremu adrenalina na rowerze nie jest straszna. Co on robi z rowerem, to aż chce się oglądać. Filmy bardzo dobrej jakości. 

SAM PILGRIM kanał o kolarstwie górskim, dla tych którzy lubią popatrzeć na różnego rodzaju triki na rowerze i trochę się powygłupiać.

Piotr Bielak – polski akrobata rowerowy. Prowadzi popularny w Polsce kanał na youtube związany z trialem rowerowym, a od niedawna street trialem.

Pomysły / Komentarze

Jeżeli spodobał się Wam ten artykuł, dajcie nam znać w komentarzu poniżej. Być może sami chcecie podzielić się Waszymi kanałami youtube, które sami chętnie oglądacie?

Możecie też NAPISAĆ DO NAS prywatnie informację, jeżeli np. macie pomysł na treść kolejnych naszych odcinków, na youtube. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *