Wyprzedaż zestawów MPeV5

Ostatnie sztuki modelu płyty głównej
MPeV5 w ofercie

Kilka dni temu wypuściliśmy informacje o nowościach na 2020 r. Zapowiada się bardzo ciekawie. Nasz projekt komputera MPe przeszedł bardzo duży rozwój, co za tym idzie również i zmiany. I właśnie poza zmianą oprogramowania, nastąpiła również zmiana w modelu płyty głównej MPeV5. Co było powodem?

  • Przede wszystkim myślimy tutaj o użytkowniku, stąd podłączenie nowego modelu płyty głównej MPeV6 będzie łatwiejsze (zmienione połączenia śrubowe na płycie głównej).
  • Model nowej płyty głównej planowany jest pod produkcje seryjną.

Więcej o zmianach w modelu płyty głównej MPeV5 względem MPe przeczytacie w ZMIANACH SPRZĘTOWYCH, w osobnym artykule.

Czy dla zestawów wyprzedażowych MPeV5

będzie można wgrać najnowsze oprogramowanie MPeV6

Oczywiście, że tak. To również informacja dla osób, które już mają zestawy MPe z modelem płyty głównej i oprogramowaniem MPeV5. Za pomocą programatora, można wgrać najnowsze oprogramowanie. Szacujemy, że w drugiej połowie maja wypuścimy najnowsze oprogramowanie MPeV6. 

Zachęcamy do zapisu do newslettera, gdzie otrzymacie wiadomość e-mail o wdrożeniu najnowszej wersji oprogramowania MPeV6.

„Od zera do eROWERA” – pierwszy taki kurs w Polsce

KURS eBIKE

Dla kogo jest ta wyprzedaż MPeV5?

Oferta, jaką przygotowaliśmy jest w wyjątkowo korzystnej cenie. Tylko z racji ostatnich sztuk na stanie i całkowitej wyprzedaży tego modelu MPeV5. Model ten nie będzie już więcej w naszej ofercie. Zostanie na stałe zastąpiony nowszym modelem MPeV6. Zatem ta wyprzedaż jest dla osób:

  • które przede wszystkim chcą zaoszczędzić trochę grosza. Cena zestawów nawet poniżej 400 zł.
  • którym nie zależy na nowym wyświetlaczu MaxiColor 850C, a wystarczy im MiniOled (mały) lub wersja na smartfon.
  • które rozumieją, że aby mieć najnowszą wersję oprogramowania i funkcjonalność MPeV6, to wystarczy,  że je tylko zaktualizują pod koniec maja 2020r.

Czekam na nowy, kolory wyświetlacz.

Czy zestawy MPeV5 będzie można podłączyć z nowym wyświetlaczem?

Tak, będzie taka opcja. Zależało nam, aby osoby, które już mają, bądź kupiły wcześniej zestaw MPe z małym wyświetlaczem MiniOled, również miały możliwość posiadania dużego wyświetlacza.

Aby podłączyć duży, kolorowy wyświetlacz MaxiColor 850C (w ofercie od ok. czerwca 2020 r.), należy wyprowadzić dwa dodatkowe przewody z płytki elektroniczenej płyty głównej MPeV5. Dodatkowo, dla instalacji powyżej 67V (powyżej 16S li-ion), należy dołożyć dodatkową przetwornicę 12V.

Oferta wyprzedażowa MPeV5

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem zestawu, to odsyłamy Was do sklepu. Mamy ograniczoną ilość, do wyczerpania zapasów. Najnowszy model płyty głównej MPeV6 będzie już w standardowych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *