Instruktaże MPe – Youtube

Przejdź do playlisty:

Playlista o komputerze MPe (V6)

Co znajdziecie?

Zapraszamy Was do specjalnej playlisty zamieszczonej na naszym kanale Youtube. Chcieliśmy, aby wszystkie informacje o komputerze MPe były w jednym miejscu.

Sukcesywnie będą się tutaj pojawiać odcinki z działania naszego systemu MPeV6, m.in. (po najechaniu i kliknięciu kursorem na dany tytuł, zostaniecie przekierowani do odcinka): 

Jeżeli na tej playliście nie znajdziecie szukanej przez Was informacji, możecie się wesprzeć również odcinkami z innej playlisty poniżej. Są tam zamieszone filmy z archiwalnej już wersji MPeV5. Najnowsze oprogramowanie V6 różni się jednak znacząco od archiwalnej V5. Stąd, np. przed podłączeniem komputera MPe do pojazdu, niezbędnym jest zapoznanie się z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI MPe. W osobnym artykule pobierzecie instrukcję oraz potrzebne pliki:

ARCHIWUM Playlisty

dla oprogramowania MPeV5

INFORMACJA: wersja komputera MPe ze sprzętem MPeV5 i oprogramowanie V5 jest już archiwalna. 

Obecnie komputer dostępny jest w wersji V6.

Poniżej przedstawiamy „spis treści” odcinków. Nie zabrakło tutaj również odcinka, z recenzją komputera MPe, na największym kanale o rowerach elektrycznych, w Polsce: TABA NA ROWERZE.

Pomysły / Media

Jeżeli chcielibyście, abyśmy nagrali nowy odcinek, z treścią której jeszcze nie przedstawiliśmy, NAPISZCIE do nas. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze sugestie i chętnie zgłębimy temat Waszego zapotrzebowania. 

Oczywiście nie bójcie się ZASUBSKRYBOWAĆ naszego kanału. 

O wszystkich nowych filmach informujemy za pomocą social mediów, także jeżeli jeszcze nie polubiliście naszych kanałów to teraz jest na to moment.  

pozdrawiamy i życzymy miłego odbioru naszych filmów 😎

załoga Bikel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *