Nowości od Bikel.pl w 2020r.

NOWOŚCI OD BIKEL.PL

w 2020 r.

NOWA WERSJA OPROGRAMOWANIA

MPeV6

Ciężka praca, mnóstwo czasu i wysiłku poświęconego w rozwój, testy i możemy powiedzieć – mamy to 😊! Rok 2020 będzie rokiem wyjątkowym dla naszej firmy Bikel.pl. Wypuścimy nową wersję oprogramowania dla komputera MPe – wersje MPeV6. W oprogramowaniu zaszły bardzo duże zmiany, za którymi stoi cała gama kolejnych możliwości do zastosowania w pojeździe elektrycznym. 

Wszystkie szczegóły, dotyczące zmian w oprogramowaniu MPeV6 względem MPeV5, zostały opisane w oddzielnym artykule. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. 

Kiedy będzie dostępne

oprogramowanie MPeV6?

Do tej pory przeprowadziliśmy już sporo testów z użyciem oprogramowania MPeV6. Przed nami mamy jeszcze kilka, również na mocniejszych maszynach. Dodatkowo pozostaje przygotować, m.in. instrukcje, schematy podłączeń, opisać konfiguracje, nakręcić filmy instruktażowe.

Szacujemy, że oprogramowanie będzie dostępne do pobrania w połowie maja 2020 r. Zachęcamy do zapisania się do newslettera, w którym poinformujemy, gdy aktualizacja będzie już dostępna.

„Od zera do eROWERA” – pierwszy taki kurs w Polsce

KURS eBIKE

Informacja dla posiadaczy

komputera MPeV5

Bądźcie spokojni, pomyśleliśmy również o Was. Będzie można wgrać najnowszą wersję oprogramowania MPeV6 dla Waszych komputerów.

LIVE INTERNETOWY Z BIKEL.PL,

DOTYCZĄCY MPeV6

To kolejna nowość w naszej działalności 😉. Tak naprawdę, zależało nam, abyśmy mogli spotkać się z Wami na żywo, na zlocie w maju, w Żyrardowie. W związku z trudną sytuacją i panującą „kwarantanną” bardzo wątpliwe jest, że zlot się odbędzie. W związku z tym spotkamy się wirtualnie. Będziemy chcieli odpowiadać na zadawane przez Was pytania. Z pewnością jesteście ciekawi działania komputera MPeV6.

ZMIANY SPRZĘTOWE w MPeV6

Zmiany programowe to nie wszystko. Będą również zauważalne zmiany sprzętowe.  Produkcja komputerów MPeV6 nada się pod produkcję seryjną i maszynową, także nie trzeba będzie wszystkiego wykonywać ręcznie. Będzie również łatwiejsze podłączenie MPe do instalacji roweru.

Zobaczcie sami pierwsze zmiany w obudowie płyty głównej i płytki PCB. 

Płyta główna MPeV5 dla komputera MPe
Płyta główna MPeV5 dla komputera MPe
Płyta główna MPeV6 - obudowa
Nowa płyta główna MPeV6 dla komputera MPe

NOWY, DUŻY, KOLOROWY WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz MaxiColor 850C
wyświetlacz MaxiColor 850C

Na tę chwilę czekało wielu z Was – ba również i my sami 😀! Dziś możemy już oficjalnie zapowiedzieć: w drugiej połowie czerwca 2020 r. wypuścimy dla komputera MPe, nowy, duży, kolorowy wyświetlacz. Do tej pory w ofercie mamy mały display, który cały czas będzie w naszym sklepie:

Wyświetlacz MiniOled
Wyświetlacz MiniOled

Co ważne obydwa wyświetlacze będą działać dla wersji MPeV6.

DZIEJE SIĘ 😊

Oj dzieje się, dzieje w Bikel.pl. Cieszymy się na ten rok 2020 i na te nowości. 

Dziękujemy Wam za kibicowanie w projekcie, który, jak sami możecie zauważyć, mocno się rozwinął. Mamy nadzieję, że szczęśliwych posiadaczy komputera MPe będzie tylko więcej, nie tylko u nas w Polsce, ale na całym świecie. Kciuki za dalszy nasz rozwój na pewno dalej się przydadzą. 

załoga Bikel.pl

ODCINEK O NOWOŚCIACH

Cały odcinek o nowościach w Bikel.pl na rok 2020, możecie zobaczyć na naszym kanale youtube:

Za pomocą newslettera dostaniecie informacje z „pierwszej ręki”. Możecie nas również śledzić w Social Mediach. 

Grupa e-BIKEL-owcy dla fanów pojazdów elektrycznych

Grupa e-BIKEL-owcy

W grupie wymieniamy się doświadczeniami i uwagami na temat pojazdów elektrycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *